ما هم کانال حفر کردیم

تلگرام

امروز به همه پاچه خواران افتخار داده جلوس کردیم، با همین چشمان مبارک خود دیدیم که هیچ کدام حضور شاهانه قبله عالم را محل نداده با چشمان قلمبیده خود سر در دستان خود دارن. انگار خبر مرگشان را کف دستشان گذاشته اند.

ملیجک را صدا زدیم که آن ذلیل مرده هم عین جن زده ها سرش تا شکم نامبارکش خم بود و نیشش تا بناگوش باز، سقلمه ای  حواله شمکش کردیم که همچون کانگورهای آن ایالت محصوره ما یعنی استرالیا به هوا پرید. از آن نمک به حرام پرسیدم این جماعت کاسه لیس چرا جلوی قبله عالم تعظیم نمیکنند؟

چرا همه چون زامبولی‌ها شده‌اند ؟ ملیجک محل مشخصه اصابت ضربه شاهانه ما را میمالید و با حالی شبیه به لاک پشت یک وری شده خدمت ما عرض کرد که :‌

قبله عالم اینان دارن تلغرام میخوانند. گفتیم چه ؟ گفت تلغرام. این بار با پاهای مبارکمان چنان لگدی حواله باسن ملیجک کردیم که بر اساس قانون سیوم آن غربی معلوم الحال یعنی رعیت ما نیوتون بخشی از ضربه به خودمان برگشت و زیاد به زنده ماندن ملیجک امید نداشتیم.

البت که آن گربه هفت جان از جا برخواست و باز در حین مالیدن نقطه اصابت شده عرض کرد: مگر قبله عالم تلغرام نصب ندارید؟ اصلآ تلغرام برای شما قبله عالم است تا همه کهکشان‌ها از احوال شما باخبر باشند و از فرمایشات شاهانه شما بهره ببرند. قدری به خودمان مسلط شدیم و دستور دادیم که سریعتر کاری انجام دهد. بنابراین ملیجک دست و پا چلفتی رفته یک کانال حفر کرده در تلغرام که برای حفر این کانال ۲۰۰ نفر خدم و حشم برد و از ما ۱۰۰ هزار شاهی گرفت هر روز هم ناله میکرد که قبله عالم در جریان باشد که به سنگ خوردیم و کار حفر کانال در تلغرام طول کشیده و از کیسه ما پول کش میرفت. الی ایها الحال به ما عرض کرد که آدرس زیر را به شما رعایا اعلام کنم بروید در کانال حفر شده ما تا ما هم بیاییم برایتان از تاریخ و ادبیات و تکنولوژی و هر چیزی دم دستمان هست سخنرانی ایراد کنیم. آدرس را هم به باقی کشورهای عالم اعلام کنید.

 

http://telegram.me/mumbojumboir

8 دیدگاه در “ما هم کانال حفر کردیم

 1. اعلا حضرتا… جسارت است شما که چندی پیش خود را از دائره ی لفت شدگان می دانستید.
  خیالمان راحت شد که شاهنشاه از حسارت خویشتن خویش در پیام افزاران آزاد فرمودند و امورات کشوری و اندرونی را اداره می کنند.
  حال چه شد باری به تلغرام آمده کانال حفاری نمودید؟!!
  واحیرتا…

 2. سلام مهدی عزیز : )
  خواستم بگم بالاخره موفق شدم تموم پست های وبلاگت رو بخونم، فک کنم حدود یه سالی شد تا همه شونو بخونم، اگه این روزا هم مثل چند سال پیشا مینوشتی ها به گرد نوشته هات نمیرسیدم که بتونم تا امروز تمومشون کنم ؛ ) مطالب مامبوجامبویی عالی ای رو من اینجا خوندم و یاد گرفتم، خیلی دوست داشتم خیلی زودتر با اینجا آشنا میشدم ولی خب با خوندن همه پست ها و کامنتها تقریبا منم با همه دوستانی که اینجا بودن و هستن آشنام الان و با تک تک نوشته ها و کامنتها منم با یه تاخیر زمانی چندساله خندیدم و ناراحت شدم و آموختم و اینجا زندگی کردم،
  من رو هم در جمع دوستان خود بپذیر : )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *