Google-Keep2

من مدت‌ها پیش استفاده از کاغذ رو کنار گذاشتم و از سرویس های آنلاین برای ثبت و ضبط هر آنچه نوشتنی بود استفاده می‌کنم. اما گاهی اوقات نوشته‌های دم دستی و کوتاه و یا ایده‌های کوچیک و ناقصی پیش می‌آید که جایی برای نگه داشتن آن‌ها نمی‌یابم.

البته مشکلی که گفتم ماهاست برای من حل شده !‌ سرویس Google keep به عنوان یک سرویس یادداشت آنلاین به کمک من اومده. اون هم به ۳ شکل!

۱ – سرویس گوگل کیپ از این آدرس به صورت آنلاین در دسترس هست.

۲ –  مهم تر از همه اپلیکیشن اندروید گوگل کیپ هست که من هر روز مکرر از اون استفاده میکنم. پس اگه گوشی اندرویدی دارید این نرم افزار رو از دست ندید.

۳ – افزونه [پلاگین] مرورگر کروم هم برای این سرویس وجود داره. پس لذت ببرید.

اما ویژگی های این سرویس چیه ؟

۱ – اپلیکیشن مخصوص برای اندروید داره که برای من کار راه اندازه.

۲ – من دیگه نوشته های دم دستی مثل اسم یه فیلم، اسم یه دارو و چیزای از این دست رو روی تیکه کاغذ نمی‌نویسم.

۳ – امکان افزودن یادداشت صوتی و تصویر وجود داره.

پیوست: اگه از این سرویس استفاده کردید نظرهاتون رو بگید :).

 


   s-r در تاریخ ۲۵ام مهر ۱۳۹۳ گفته:

سلام . ازین سرویسgoogle استفاده نکردم ودر موردش نظری ندارم . اما در مورد وبلاگ شما چرا! وبلاگ خیلی قشنگ و خوبیه! وبلاگ ما هم سر بزنید. خوشحال میشیم.


   بتول در تاریخ ۲۶ام مهر ۱۳۹۳ گفته:

سلام
من از evernote استفاده می کنم. به خیلی دلائل، یکیش اینکه اپلیکیشن دستکتاپی هم داره، علاوه بر افزونه کروم و فایرفاکس و اپ اندرویدی. همین چند روز پیش هم مطلب جالبی خوندم در مورد مقایسه سه سرویس نوت برداری keep, evernote , onenote . سرچ کنید پیداش می کنید.


   حضرت والا مامبو جامبو در تاریخ ۲۶ام مهر ۱۳۹۳ گفته:

به بتول: سلام- من از هر ۳ سرویس استفاده کردم. ولی من دنبال راهکارهای مجتمع هستم و گوگل سرویس‌های یکپارچه مناسبی ارائه میده. جی میل – کیپ و بقیه ابزار به خوبی در کنار هم کار میکنن. که بقیه سرویس‌ها چنین قدرتی ندارن.


   حاج فف موزیلایی در تاریخ ۲۷ام مهر ۱۳۹۳ گفته:

خداوند اپلیکیشنی که افزونهٔ فایرفاکس نداشته باشد را دوست ندارد.


   a در تاریخ ۳۰ام مهر ۱۳۹۳ گفته:

منم ک هیش نظری ندارم;-) 😉 😉


   ToX در تاریخ ۳ام آبان ۱۳۹۳ گفته:

من تقریبا از زمان ارائه‌ی کیپ ازش استفاده میکنم و دقیقا مثل شما ازش استفاده می‌کنم. نه کاملا ولی تقریبا کاغذ رو کنار گذاشتم. Evernote برای من بیشتر حال ReadItLater خدابیامرز رو داره… و ازش استفاده می‌کنم.

حسن کیپ هم سینک بودنش روی مرورگر/اندروید/آنلاین هستش که کلی چیز رو میشه توش نوشت. من از رنگ‌ها هم واسه دسته‌بندی بهتر استفاده می‌کنم. همینطور از همین کیپ واسه پاک‌سازی ذهنی استفاده می‌کنم یعنی گاهی اوقات یه چیزای بیخودی لای ذهن می‌مونه که خود آمدم متعجب میشه همینکه می‌نویسیش توی کیپ دیگه خیالت راحت میشه ازش انگار به بخش آنلاین ذهنت فرستادی بدون اینکه انرژی روحی ازت بگیره…


   حضرت والا مامبو جامبو در تاریخ ۶ام آبان ۱۳۹۳ گفته:

به ToX : سلام دقیقآ همینطوره. کیپ رو دوست دارم کلی سوژه و کار که باید انجام بدم رو توش یادداشت میکنم و طبعآ چیزی از دست آدم در نمیره :).


   سجاد در تاریخ ۲۹ام آبان ۱۳۹۳ گفته:

سلام
من از TickTick – todo & task list استفاده میکنم. عالیه و همه جور افزونه هم داره. از کروم و فایرفاکس و اندروید و ایپد و آیفون و همزمان سازی با جیمیل


   حضرت والا مامبو جامبو در تاریخ ۲۹ام آبان ۱۳۹۳ گفته:

به سجاد: سلام- ممنون بابت معرفی.

  • امکانات
  • ایمیل خود را وارد کنید

    * با وارد کردن ایمیل خود مطالب جدید برای شما ایمیل می‌شود