از طریق آقای صادق جم نویسنده بلاگ‌نوشت متوجه طرح شرکت دنت شدم. اما داستان چیست:

دنت رو با تمامی محصولات خوشمزه‌اش میشناسیم. [من که از طرفداراشم صبح رو با دنت شروع میکنم و شب رو هم با دنت به اتمام] دنت با همکاری بنیاد کودک و با این فرض که کودکانی که این بنیاد در مناطق محروم شناسایی کرده صبح خودشون رو بدون صبحانه آغاز میکنن و به سر کلاس درس میرن که مشخصآ کودکان با استعدادی که تغذیه مناسب ندارن با صبحانه نخوردن برای یادگیری با مشکلاتی مواجه میشن.

شرکت دنت قصد داره ۵۰ میلیون تومان به این بنیاد و برای این طرح کمک کنه ولی باید ۵۰ هزار نفر توی سایت دنت و در این طرح ثبت نام کنن تا این لحظه نزدیک ۲۹۰۰۰ نفر ثبت نام کردن. کار ساده‌ای هست اسم و فامیل و ایمیل و اگه دوست داشتین یه عکس.

به کمپین من هم هستم برید و ثبت نام کنید !

با این ثبت نام شرکت‌های مثل دنت تشویق میشن تا بیشتر در این طرح‌ها شرکت کنن و مبالغ بیشتری هزینه کنن. بیایین نشون بدیم که ما هم هستیم. اگه وبلاگ نویس هستید این طرح رو همین حالا تبلیغ کنید و اگه خواننده مطالب به اطرافیانتون بگید.


   Ali.D در تاریخ ۶ام دی ۱۳۹۲ گفته:

O.K.


   حمیدرضا در تاریخ ۶ام دی ۱۳۹۲ گفته:

تا باشه از اینا…..


   حضرت والا مامبو جامبو در تاریخ ۶ام دی ۱۳۹۲ گفته:

به حمیدرضا:سلام حتما ثبت نام کنید.


   حمیدرضا در تاریخ ۶ام دی ۱۳۹۲ گفته:

من که ثبت نام کردم به بقیه دوستان هم پیشنهاد میدم ثبت نام کنن تا یه سهمی تو این کار خیر داشته باشن.


   محسن در تاریخ ۶ام دی ۱۳۹۲ گفته:

درود، حضرت والا میدونم که شما از طرفداران پروپاقرص لینوکس هستین و باعث شدید که من هم اوبونتو 12.04 رو روی سیستمم نصب کنم. حدود تقریبا نه ماه هست. سوال من اینه که شمافقط از این سیستم عامل استفاده می کنید یا در کنار ویندوز دارید؟ اگه از ویندوز استفاده می کنید به چه علت و در چه مواردی؟ با تشکر


   حضرت والا مامبو جامبو در تاریخ ۶ام دی ۱۳۹۲ گفته:

به محسن : سلام- سیستم شخصی خودم لینوکس هست و به هیچ وجه ویندوز ندارم. تبلتم هم که اندروید هست و خب پایه اون هم لینوکسه. تمام کارهام از نوشتن – خوندن مطلب – ویرایش تصاویر – برنامه نویسی – و هر چیز دیگه ای با همین لینوکس انجام میدم جالبه که نسخه ابونتو من ۹ هست :). ویندوز هم توی محیط کار استفاده میکنم البته توی کار هم ۶۰ درصد مواقع لینوکس استفاده میکنم و همکارم هم استفاده میکنن ولی خب به خاطری مشتری ویندوز هم دارم. شما هم از تجربه لینوکسی خودت بگو. حتی اگه دوست داشتی میتونی یه مطلب بنویسی درباره تجربه خودت از مهاجرت ویندوز به لینوکس بگی تا طی یه پست منتشر کنیم.


   مرجان در تاریخ ۷ام دی ۱۳۹۲ گفته:

ok


   لیدا در تاریخ ۱۰ام دی ۱۳۹۲ گفته:

سلام
من رفتم ثبت نام کردم. یه کاریم کردم ! اسم خواهرامو دوستامم وارد کردم بدون این که بدونن! :) حالا ایمیلاشونو که چک کنن تا چند وقت گیج میزنن!!!!!
ایییییییییینه :)


   حضرت والا مامبو جامبو در تاریخ ۱۰ام دی ۱۳۹۲ گفته:

به لیدا: سلام- ممنون ولی به اون ها هم بگو :).


   تارا در تاریخ ۱۲ام دی ۱۳۹۲ گفته:

دقيقا قبل از اينكه بيام اينجارو بخونم اونجا ثبت نام كردم:))


   حضرت والا مامبو جامبو در تاریخ ۱۲ام دی ۱۳۹۲ گفته:

به تارا: سلام – کاری عالی کردین.


   ليلا در تاریخ ۲۵ام آذر ۱۳۹۴ گفته:

:) چه باحال، همین الان خوندم مطلب رو، آخه همین دو روز پیش حرفش بود که چنین طرحی رو دنت داشته، و انصافا هم طرح جالبی بوده. من موتوی این طرح رو دوست دارم، احساس خوبی داره وقتی میگی ‘من هم هستم’

  • امکانات
  • ایمیل خود را وارد کنید

    * با وارد کردن ایمیل خود مطالب جدید برای شما ایمیل می‌شود