قبلآ مطلبی نوشتم درباره اینکه دست‌خط روزی نابود خواهد شد چون دست‌خط و نوشتن امری اکتسابی هست.بنابراین کار با کیبرد امری ضروری محسوب می‌شه.

خیلی‌ها برای تایپ کردن با کیبرد دچار مشکل هستند و معمولآ کندی در تایپ مربوط میشه به پیدا نکردن دکمه‌های روی کیبرد.

برای اینکه بتونید سریع‌تر تایپ کنید کافیه تمرین کنید !

قبلآ در پست “حضرت والا افتخار انگیز” سرویسی رو معرفی کردم که زبان فارسی رو هم پشتیبانی میکرد که بیشتر شبیه یه مسابقه بود.اما اینبار سراغ سرویس keybr.com میرویم که شبیه به یک تمرین همه جانبه می‌ماند در این سرویس صفحه ای از حروف به هم ریخته برای شما نمایش داده می‌شود و شما باید به سرعت شروع به تایپ آن‌ها کنید. در نهایت در این سرویس به شما می‌گوید که کدام کلمات را روی صفحه کیبرد پیدا نمی‌کنید و باید روی آن‌ها تمرین بیشتری انجام دهید.

پس برای تایپ سریع‌تر به سراغ keybr.com بروید.

پیوست : همچنین در پستی فلسفه دو دکمه F و J را روی صفحه کیبرد نوشتم.


   فائزه قهرمانی در تاریخ ۹ام فروردین ۱۳۹۱ گفته:

من توی تایپ از 10 انگشتم نمی تونم استفاده کنم از 2 3 تاش استفاده می کنم. در حین تایپ هم همش نگاهم به کیبورد تا مانیتور 😀
تایپ کردن من اصولی نیست باید زیاد تمرین کنم
این پست خیلی به درد من می خوره :)


   حضرت والا مامبو جامبو در تاریخ ۹ام فروردین ۱۳۹۱ گفته:

به فائزه قهرمانی : اصولآ نیاز نیست حتمآ از ۱۰ تا انگشتت استفاده کنی کافیه سرعت تایپت بره بالا.یعنی همون نگاه کیبرد نکنی که اونم با ۳ تا ۴ روز تمرین قوی میشه :).


   ایمان در تاریخ ۹ام فروردین ۱۳۹۱ گفته:

سلام!
به مناسبت سال نو یه عیدی به خودم دادم و بعد از حدود 3 ماه دوباره سری به وبلاگی که چندسالی خیلی بهش سر می زدم زدم :)
توی شش ماه گذشته اینقدر مشکلات داشتم که حتی اسم خودمم هر دفعه ای یادم می رفت چه برسه به رسیدن خدمت حضرت والا!
دو سه ماه اول هم تموم تلاشم رو می کردم که به چندتا سایت و وبلاگ(که یکیش هم همینجا بود) سر می زدم اما این فشار مشکلات هی بیشتر بیشتر شد تا اینکه افتاد اتفاقی که نباید می افتاد :)
اما الان اومدم عید دیدنی :) انشاالله یکم فشار کاریم توی 10 – 20 روز آینده کم می شه و دوباره زود به زود می یام سراغت و هی با کامنت های چرند و چیل و طولانی سرت رو درد می یارم :)
منتظر من باششششششششششششش :)


   حضرت والا مامبو جامبو در تاریخ ۱۰ام فروردین ۱۳۹۱ گفته:

به ایمان : سلام ، ایمان جان.خوبی ؟ آقا هر جا هستی موفق باشی.همین که لطف داری و به یاد اینجایی کافیه.من هم برای همه شما دوستان نادیده آروزی بهترین‌ها رو میکنم.


   روزبه در تاریخ ۱۱ام فروردین ۱۳۹۱ گفته:

یک پیشنهاد به خوانندگان وبلاگ‌تون هم من اضافه کنم: اگر می‌خواهین از صفر شروع کنین و تایپ ده انگشتی رو یاد بگیرین، از همین الان از فرصت استفاده کنین و به جای کیبرد QWERTY از کیبرد DVORAK استفاده کنین. مزیت‌های زیادی داره از جمله این که سرعت‌تون بالاتر می‌ره، از نظر سلامتی مچ و انگشت‌ها به‌تره و مزیت آخر این که چون کیبردتون حروفش رو نداره، خیلی راحت‌تر و سریع‌تر یاد می‌گیرین چون نگاه کردن فایده‌ای نداره.


   غضنفر در تاریخ ۱۴ام فروردین ۱۳۹۱ گفته:

بدک نیست. یه مسئله ای: میشه حروف بعدی رو (به میزان رم استفاده شده در مغزمون) حفظ کنیم تا سرعت بره بالاتر D:

  • امکانات
  • ایمیل خود را وارد کنید

    * با وارد کردن ایمیل خود مطالب جدید برای شما ایمیل می‌شود