والا مونگ

هفت یا هشت سال از تاسیس این وبلاگ [تاکید میکنم وبلاگ] گذشت، حرفی برای گفتن نیست جز اینکه:

درون سینه‌ام دردیست خونبار / که همچون گریه می‌گیرد گلویم / غمی آشفته دردی گریه آلود / نمی‌دانم چه می‌خواهم بگویم

[شعر متعلق به هوشنگ ابتهاج است.]

از همه دوستان عزیزی که یار غار سال‌های من و وبلاگ بودن تشکر ویژه می‌کنم، امیدوارم باز هم بیشتر باهم باشیم. بنویسیم و بخوانیم و از هم باخبر باشیم.

برای نوشتن سبک مینیمالیسی رو برای سال پیش رو در نظر دارم و اینکه مطالب بیشتر بنویسم که ادامه بحث به دوستان خواننده سپرده بشه.

شما درباره این سال‌ها، ضعف‌ها و یا نقاط قوت مامبوجامبو هر چه دوست دارید در کامنت‌ها بگویید.

دوستدار همه شما بهترین دوستانم بر روی کره خاکی…

لامپ

“یه چراغ خوب قبل از خاموش شدن، سوسو میزنه”

به اطراف خودتون نگاه کنید آدم‌های رو می‌بینید که دلسوزانه نسبت به اجتماع، خانواده، محیط کار و دوستان خودشون زندگی می‌کنن و همواره در کنار انتقادهاشون، در تلاش هستند تا اوضاع رو برای همه بهتر بکنن.

همین آدم‌ها روزی خسته و دلزده میشن از تلاش‌هاشون، به خاطر درک نشدن خودشون و هزارتا چیز دیگه ولی ویژگی بارز این آدم‌ها یک چیز هست اون هم اینه که اون‌ها به یک باره همه چیز رو رها نمی‌کنن و نمیرن. خانواده هاشون رو به سادگی ترک نمی‌کنن، محل کار رو به سادگی رها نمی‌کنن و در نهایت اجتماعشون رو. آروم آروم حضورشون کم میشه انگار آخرین تلاش‌هاشون رو میکنن.

همیشه به یاد داشته باشیم یه چراغ خوب قبل از خاموش شدن سوسو میزنه.

سعی کنیم وقتی دیدیم آدم‌های اطرافمون دارن سوسو میزنن به دادشون برسیم، بهشون یادآوری کنیم که تلاش‌ها و دغدغه‌هاشون برای همه مهمه.

پیوست: تقدیم به تمام چراغ‌های سوسو زن اطراف خودم…

اندروید L

به احتمال زیاد پاییر امسال شاهد عرضه بزرگترین بروزرسانی سیستم‌عامل اندروید خواهیم بود. نسخه‌ای که هم اکنون با نام رمز Android L برای توسعه‌دهندگان عرضه شده. قصد بررسی ویژگی‌های این نسخه از سیستم عامل اندروید  را ندارم. بلکه بیشتر بحث من بر روی ویژگی ۶۴ بیتی این سیستم‌ عامل است.

گوشی آیفون 5s سیستم عامل ۶۴ بیتی دارد. که در این زمینه از دنیای اندروید پیشی گرفته. اکنون شرکت HTC  اولین گوشی ۶۴ بیتی اندرویدی را عرضه کرده با نام Desire 510. البته بزرگترین ضعف اینجاست ! این گوشی پروسسور ۶۴ بیتی دارد ولی فعلآ سیستم عامل ۳۲ بیتی اندروید را اجرا میکند.

تمامی گوشی‌های اندرویدی ۶۴ بیتی باید منتظر عرضه رسمی سیستم عامل جدید اندروید باشند تا بتواند خود  را با قابلیت‌های آن سازگار کنند.

درباره اولین گوشی ۶۴ بیتی اندرویدی HTC در وبلاگ رسمی‌شان بخوانید !

  • امکانات
  • ایمیل خود را وارد کنید

    * با وارد کردن ایمیل خود مطالب جدید برای شما ایمیل می‌شود