شايد باورش برايم كمی سخت بود كه ببينم مي تواند صحبت كند! فقط ايما و اشار‌ه‌های او و اجرای دوست داشتنی‌اش در كنار مجيد قناد در ذهنم مانده در گوشه‌ای از خاطرات خاك گرفته ذهنم …

1

ديگر دارد پير مي شود حدود ۵۰ سال دارد ، مي گويد ۲۱ ساله كه بوده با پيشنهاد فريماه فرخی بازيگری را شروع كرده و تا الان همين شده شغل‌اش .

مي توان به نوعی گفت شايد آخرين بازمانده سينمای صامت باشد! چون هنوز كسي حرف زدنش را نديده، جالب اينجاست كه الان به دوبلوري مشغول است!

شهرام لاسمی متولد آذرماه ۱۳۴۳ دو فرزند دارد و هم اكنون در شبكه آموزش در برنامه كودكان نقش دوبلور را بر عهده دارد !

3

و اما …

آن دوران ها همه چيز بوی خاطره ميداد ، برنامه های تلوزيون ، كتاب ها ، كارتون ها ، شخصيت های كارتونی ، مجری‌ها ، آقای حكايتی‌ها همه و همه … اصلا شايد ميدانستند روزی قرار است كه خاطره شوند كه اينگونه ما را مجذوب خوشان می كردند ، شايد ميدانستند با همين دو كانال تلويزيونی سياه و سفيد مي توانند كاری كنند كه هيچ چيز نتواند جای آنها را بگيرد …

يادتون بخـــــــــــــــــــــــــــــير

 اولین روز دبستان بازگرد

 کودکی ها شاد و خندان باز گرد

 باز گرد ای خاطرات کودکی

 بر سوار اسب های چوبکی

پیوست ۱ : پای صحبت شهرام لاسمی

پیوست۲ : نویسنده این پست آقای علی دالوند.

habit2

۸ دقيقه كوتاه تر اما جذاب تر ! مدت زمان دومين قسمت از مجموعه داستان های سه گانه هابيت كه قرار است در هفته ای كه پيش رو داريم با عنوان برهوت اسماگ اكران شود .

صحنه های محصور كنده ، فيلم برداری جالب و فانتزی خود داستان فيلم را ديدنی تر كرده است.سيل كليپ ها و تصاوير پشت صحنه از دومين قسمت از سه گانه هابيت در سراسر دنيا جاري شده است ، در ايالات متحده و نيوزيلند ( محل فيلمبرداري ) تبليغات محيطي از هم اكنون شروع شده است .

habit3

مجموعه هابيت نوشته جان رونالد روئل تالکین در قالب يك كتاب با همين عنوان در سال ۱۹۳۷ به چاپ رسيد ، داستان هابيت مقدمه‌ی سه گانه ارباب حلقه ها است كه داستان آن ۶۰ سال قبل از ارباب حلقه ها اتفاق ميافتد .

قسمت اول سه گانه هابيت با عنوان سفره غير منتظره در ۱۴ دسامبر ۲۰۱۲ اكران شد و طبق برنامه ريزی قسمت دوم با عنوان نابودی اسماگ در ۱۳ دسامبر ۲۰۱۳ اكران خواهد شد ، همچنين تاريخ اكران آخرين بخش از سه گانه هابيت قرار است در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۴ با نام بازگشت دوباره به روی پرده برود .

خلاصه داستان : برهوت اسماگ ادامه قسمت اول سفره غير منتظره است ، گروه در حاشیه سیاه بیشه به خانه «بئورن» میروند و پس از استراحت وارد سیاه بیشه میشوند آنجا با مشکلات زیادی از جمله عنکبوتهای غول پیکر مواجه میشوند و در نهایت توسط الفهای بیشه اسیر شده و به پیشگاه «تراندویل» برده و اسیر میشوند. بیلبو دورفها را در بشکه هایی مخفی کرده و از طریق رودخانه فرار میکنند و به شهر دریاچه میرسند که در جنوب «تنها کوه» قرار دارد.ورف ها و بيلبو در اين قسمت به اره بور و رويارويی به اژدها مي پردازند.

پیوست : نویسنده متن دوست عزیز آقای علی دالوند هستند. همچنین درباره قسمت اول هابیت بیشتر بدانید !

اتفاق گوسفندی

اگه دنبال یه بازی اندرویدی جالب می‌گردید،بازی sheep happens رو از دست ندید. توی این بازی شما شخصیت پرسئوس رو دارید که توی یه المپیک شرکت کرده و باید با دویدن و پریدن از موانع رکورد کسب کنه.

توی این بازی شما گوسفند و گاو سواری میکنید، سکه جمع می‌کنید و در نهایت باید مواظب هرمس هم باشید و هر از چند گاهی به اون هم ضربه بزنید.

images2

توی این بازی شما اتفاقات جالب زیادی رو تجربه میکنید و از صحنه های زیبای یونان باستان که قدری هم کمیک شده میتونید لذت کافی ببرید

برای دریافت بازی از کد زیر استفاده کنید و یا در مارکت‌های گوشی خود نام بازی را جستجو کنید.

chart

پیوست : پرسئوس کیست ؟

  • امکانات
  • ایمیل خود را وارد کنید

    * با وارد کردن ایمیل خود مطالب جدید برای شما ایمیل می‌شود