fly

بعد از مدت‌ها ننوشتن برگشتم ! بارها قول دادم اینبار پیوسته می‌نویسم ولی ممکن نشده ، ولی انگار اینبار متفاوت از قبل شوری غریب مثل آغاز برای نوشتن دارم. این پست رو می‌نویسم به حساب خبر گرفتن از تک تک دوستانی که اینجا رو هنوز می‌خونن ، با نظری خاطر مبسوط بفرمایید و خیال ما را راحت :).

بریده بریده از جاهای مختلف بگم فعلآ در این پست روزانه :

اگه وبلاگ دارید و از وردپرس استفاده میکنید خطری داره شما رو تهدید میکنه بس خطرناک ! خطری به اسم Brute Force Attack  و اگه برای مدیریت هوستینگ خودتون از سی‌پنل استفاده می‌کنید برای در امان موندن از این خطر کافیه از این صفحه استفاده ببرید.

اگه توی فیس پوک اکانت دارید جالب میشه که صفحه مامبوجامبو رو هم لایک کنید تا اونجا مطالب مختلف رو با هم به اشتراک بذاریم و با هم در تماس باشیم :). پس صفحه فیس پوکی مامبو یادتون نره !

سال ۱۳۸۷ پستی نوشتم به نام “روش تضمینی برای باز شدن بخت “‍ که طبعآ پستی تاریخی از سمت من محسوب میشد ولی این پست این روزها در گذر سال‌ها با جستجوی مردم از طریق گوگل برای پیدا کردن راهی برای باز شدن بخت همچنان کامنت خور ! هست و بازدیدکننده ربا ! خواستم درخواست کنم اگر شما هم راه حلی برای باز شدن بخت سراغ دارید و یا با این نظرات و کلآ چنین دیدی مخالف هستید در همان پست بیان کنید چون همچنان مردم دنبال سحر و جادو و دعانویس برای بازشدن بخت‌شان هستند…

خب با این تفاسیر از امروز پیوسته می‌نویسم یا مثل این پست در دسته روزانه‌ها و یا در دسته‌های دیگر وبلاگ.

  • امکانات
  • ایمیل خود را وارد کنید

    * با وارد کردن ایمیل خود مطالب جدید برای شما ایمیل می‌شود