اگه کارمند باشید و کارتون هم فکری باشه و حتی اگه فکری هم نباشه ، ممکنه با این مشکل برخورد کرده باشید که محیط کاری شما یه سالن باشه که همه توی همون سالن یه میز و صندلی دارن و کنار هم کار میکنن. مشکلاتی مثل نداشتن محیط خصوصی و اینکه همه می‌تونن توی میز کار شما و یا کامپیوترتون سرک بکشن ، اینکه هر فردی با برگردوندن سرش شروع میکنه با شما صحبت کردن و عبور افراد متفرقه و غیره از وسط سالن کار باعث حواس پرتی شما میشه.من همیشه دنبال این بودم ببینم طراحان برای این مشکل چه فکری کردن که با شرکت و برندBene آشنا شدم که کارش همینه یعنی اومده و برای محیط‌های کار امروزی وسایلی رو طراحی میکنه که شما از کار توی اون محیط لذت ببرید بدون اینکه نیاز باشه شرکت شما حتمآ کلی اتاق و اینجور چیزها داشته باشه.تصویر بالا رو هم که می‌بینید کاملآ واضحه که شما توی یه چنین جایی هم محیط خصوصی دارید و هم آرامش.

واقعآ دو تصویر بالا شاهکار طراحی هستند.ساده و کاربردی،اون چوب رختی توی تصویر بالا شاهکاره ! برای آشنایی با کارهای این شرکت به آدرس رسمی اون‌ها در اینجا برید.

Bene تا حالا دفترهای زیادی طراحی کرده برای دیدن کارهاشون که واقعآ سرشار از ایده هست به این قسمت سایتشون برید. مثلآ ببینید دفتر پورشه توی مسکو رو چطوری طراحی کردن.

بدون هیچ توضیح اضافه‌ای شما رو به دیدن و سر و کله زدن با این دو انیمیشن [فلش] دعوت می‌کنم. نام اولین انیمیشن تعاملی غذا دادن به کله هست که از اینجا مشاهده کنید و تا حد امکان با اون سر و کله بزنید و هر بار چیزهای جالبی از اون کشف کنید.

انیمیشن بعدی هم عنکبوت نام داره که به حرکات ظریف عنکبوت دقت کنید و لذت ببرید :).

 

پیوست : بخوانید دیگر از اعماق وب‌ها را !

  • امکانات
  • ایمیل خود را وارد کنید

    * با وارد کردن ایمیل خود مطالب جدید برای شما ایمیل می‌شود