حرف زیاد دارم ! اول اینکه هنرمند عزیزمون حسین محب‌اهری داره با سرطان دست و پنجه نرم می‌کنه براش دعا کنیم.اگه عاشق دیدن عکس‌های زیبا هستید سایت one big photo رو از دست ندید کلی عکس داره :).این سایت رو معرفی کردم یاد پست فوتوبلاگ‌های ایرانی افتادم.بد نیست دوستانی که اون پست رو ندیدن بهش سر بزنن.هنوز عضو شبکه اجتماعی گوگل‌ پلاس نشدید ؟ خب بهتره بشید من اونجا هم لینک و مطلب ارسال میکنم و دوستان زیادی هم اونجا هستن.نمی‌دونید گوگل‌پلاس چیه ؟ این دو مطلب رو بخونید : مطلب ۱ و مطلب ۲ .

گمان نمی‌کنم هیچ انسانی در دنیا قادر به درک یک دلقک باشد،حتی یک دلقک هم نمی‌تواند دلقک دیگری را خوب بشناسد، چون در این رابطه رشک و حسد نقش بزرگی را بازی می‌کنند.

[برگرفته از کتاب عقاید یک دلقک]

پیوست: همچنین بخوانید دو دیگر عقاید دلقک را : عقیده ۱ و عقیده ۲ .

فاصله تهران تا شیراز چقدره ؟ از چه شهرهای باید عبور کرد ؟ آیا برای رفتن از تهران به شیراز هواپیما هست ؟ چه ساعاتی پرواز داره ؟ کدوم شرکت هواپیمایی پرواز داره ؟

از مشهد تا عشق‌آباد چند ساعت راه هست ؟ برای رفتن از تهران به دبی چه خطوط هوایی پرواز ارائه میدن ؟

همه این پرسش‌ها را می‌توان بدون رفتن به هیچ‌گونه سایتی مستقیم از گوگل دریافت کرد.برای اینکار کافیست تا در گوگل فرضآ اینگونه جستجو کنید :

tehran to shiraz

همین جستجو را برای tehran to rasht و مابقی شهرها انجام دهید.در تصویر بالا همانگونه که مشخص هست فاصله تهران تا شیراز ، مدت زمانی که باید در راه باشید تا به شهر مقصد برسید و همچنین نقشه‌ای از مسیر طی شده نیز نمایش داده می‌شود.

اما برای اطلاع از پروازهای بین شهرها کافیست فرضآ چنین عبارتی را جستجو کنید : tehran to shiraz flight

اطلاعاتی نظیر روزهای پرواز ، مدت زمان پرواز و خطوط هواپیمایی داخلی و یا خارجی برقرار بین شهرها را می‌توانید مشاهده کنید.همین جستجو را برای پروازهای تهران با دیگر کشورها یا بالعکس انجام دهید…

بی‌شک ویکی‌پدیا یکی از غنی‌ترین منابع موجود در اینترنت بر کسب اطلاع از موضوعات مختلف است در این بین ویکی‌پدیا به زبان فارسی نیز حاوی مقالات جالبی‌ است که بد نیست با معرفی ‌آن‌ها، به مطالعه بیش از پیش آن‌ها کمک کنیم.در زیر لیستی از مقالات جالب از ویکی‌پدیا فارسی را ارائه می‌دهم اگر شما نیز مقاله جالبی را سراغ دارید در کامنت‌ها اطلاع دهید تا به این لیست افزوده شود.

۱ – مرگ

۲ – لیستی از اعداد جالب ۱۰ رقمی

۳ – خوشنویسی

۴ – آپولو ۱۱

۵ – یوری گاگارین

۶ – چنگیزخان

۷- گریگوری راسپوتین

۸- فرانکشتاین

۹- طهران

۱۰- پرویز تناولی

  • امکانات
  • ایمیل خود را وارد کنید

    * با وارد کردن ایمیل خود مطالب جدید برای شما ایمیل می‌شود